Reklama
 • Czwartek, 17 września 2015 (10:00)

  Dezynfekuje, łagodzi bóle kostno-stawowe, wzmacnia odporność – poznaj jej nieznane właściwości.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 8 września 2015 (08:00)

  Są podstawową formą kuracji wykorzystywanej w balneoterapii. Jak działają i kto powinien z nich skorzystać, opowiada dr n. med.Marek Grabski z Hotelu Medical SPA Malinowy Zdrój w Solcu Zdroju.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 7 września 2015 (14:06)

  Zabiegi medycyny chińskiej łagodzą różnego rodzaju bóle, zwłaszcza migrenowe, stawów i kręgosłupa. Do gabinetów terapeutów często trafiają też pacjenci, którzy chcą wspomóc tradycyjne kuracje np. akupunkturą lub akupresurą. Warto też wiedzieć, że od kilku lat akupunktura jest metodą uznaną przez medycynę akademicką i Światową Organizację Zdrowia. WHO opublikowało nawet listę chorób, w których wskazane jest jej stosowanie. Świecowanie uszu Oczyszcza uszy z woskowiny

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 2 września 2015 (13:00)

  Bądź jak Afrodyta – zdrowie i urodę czerp z morskich fal.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 31 sierpnia 2015 (10:00)

  Kąpiele są podstawową formą kuracji wykorzystywanej w balneoterapii. Jak działają i kto powinien z nich skorzystać, opowiada dr n. med. Marek Grabski z Hotelu Medical SPA Malinowy Zdrój w Solcu Zdroju.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 14 sierpnia 2015 (14:00)

  Lato to czas wypoczynku i wyjazdów. Niestety, czasem bywa on zakłócany przykrymi incydentami zdrowotnymi. Zdarza się, że już sama podróż bywa trudna, ze względu na chorobę lokomocyjną. W trakcie jazdy mogą pojawić się nudności, wymioty, biegunka czy nadwrażliwość na zapachy, np. zapach benzyny. Równie częstą urlopową przypadłością są obrzęki i bóle po ukąszeniach owadów, poparzenia skóry czy zapalenie spojówek. W czasie aktywnego wypoczynku niewykluczone są też kontuzje i wypadki, nie mówiąc

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 30 lipca 2015 (13:05)

  Osobom cierpiącym na poważne choroby skóry czy reumatoidalne zapalenie stawów zaleca się kąpiele w solach siarczkowych – nie bez przyczyny.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 21 lipca 2015 (15:05)

  Lecznicze kąpiele są podstawową formą kuracji wykorzystywanej w balneoterapii. W jaki sposób działają i kto powinien z nich skorzystać, opowiada dr n. med. Marek Grabski z Hotelu Medical SPA Malinowy Zdrój w Solcu Zdroju.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 17 lipca 2015 (14:05)

  Specjaliści od refleksologii przekonują, że dotykając w odpowiedni sposób szyi, pleców, dłoni i stóp możemy pozbyć się bólu równie skutecznie co po tabletce przeciwbólowej. Spróbujmy!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 22 czerwca 2015 (08:00)

  Chyba każdy ma ulubioną muzykę, której słucha, kiedy mu źle, albo przeciwnie – kiedy ma ochotę tańczyć ze szczęścia. Wybieramy utwory, które współgrają z naszym stanem ducha, poprawiają nastrój.

  Czytaj więcej Komentarzy:0